Uzun yıllar tente sektöründe en kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan İzmir pergola tente firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

İzmir pergola tente firması olarak her zaman başarılı işlere imzasını atan firmamızdan en kaliteli hizmetleri çok daha hızlı bir şekilde güven içinde almanız mümkün olmaktadır.  Son teknoloji ve yüksek kalitede malzemeler ile üretilen pergola tente sistemleri hizmetleri firmamız bünyesinde işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve ustalarımız tarafından büyük bir titizlikle verilmektedir. Her türlü yaşam alanlarında büyük kolaylık ve avantajlar sunan bu tarz ürün çeşitleri için her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan pergola tente ürünler için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Pergola Tente Nedir?

Son yıllarda kullanımı çok daha yaygın pergola saçak anlamına gelen pergula kelimesinden türetilmiş İtalyanca da gölgelik anlamına gelmektedir. Pergola sistemi açılma ve kapanma özelliği ile uygulandığı alanların güneş ve yağmur gibi dış olumsuz hava koşullarında oturma alanlarını korumaktadır. Pergola bir diğer adı ile raylı tente son derece dayanıklı alüminyum alaşımlı olacak şekilde imal edilmiştir. Bu tarz tentelerin üretiminde elektrostatik boya kullanılmaktadır.

Her türlü olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı ve su geçirmez özelliklere olan pergola sistemleri çok daha sağlam olduğundan uzun süre kullanıma uygun olmaktadır. Güneşi karşıdan alan alanlarda raylı tentenin ön bölümünde yer alan güneşlikler kullanılmakta olup bu ürünlerin kumaşı su geçirmez ve solmayan özelliklere sahiptir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan pergola sistemleri için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz. Son teknoloji ile üretimler sağlanan sistemlerin farklı renk ve desen seçeneklerinde olan modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Pergola Tente Sistemleri

Genel olarak pergola sistemleri kullanım alanlarında uygun olarak belirlenmiş ve siparişlere göre sabit ya da hareketli olmak üzere iki farklı modelde olmaktadır. Ticari işletmeler ile ev, bahçe ve bunlar gibi özel yaşam alanlarında çok daha kullanım rahatlığı bakımından en çok hareketli pergola sistemleri talep edilmektedir. Hareketli pergola sistemlerinde yer alan üzerlerinin açılabilen fonksiyonu dört mevsim kullananlara büyük oranda konfor sağlamaktadır.

Her geçen gün daha fazla farklı yaşam alanlarında kullanılmaya başlanan hareketli pergola ve bioklimatik pergola şeklinde iki çeşittedir. Hareketli pergola sistemlerinde tavan sistemi için kullanılan PVC esaslı teknolojik kumaş kullanılırken bioklimatik pergola sistemlerinde yer alan tavan sistemi kendi çevresinde dönen ya da geriye doğru açılan alüminyum panellerden meydana gelmektedir.

Otomatik pergola sistemleri arasında en fazla talep edilen modeller içinde bulunan hareketli pergola sistemleri elektrik ile çalışacak şekilde üretimleri sağlanmaktadır. Tüm yaşam alanlarında büyük kolaylık ve avantajlar sağlayan bu tarz sistemler için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamızda yer alan tüm ürünler birinci sınıf kalitede malzemeler ve en son teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretimleri yapılmaktadır. Pergola sistemleri için her zaman firmamız en doğru seçim olmaktadır.

Pergola Tente Sistemlerinin Avantajları

Gün geçtikçe yaygın bir kullanıma sahip olan pergola tente sistemleri için İzmir pergola tente firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her türlü yaşam alanlarında kullanılan pergola tente sistemleri çok daha fazla avantajlar sunmaktadır. Özellikle ışık sistemi olan açılır kapanır pergola sistemleri yaşam alanlarına fazlası ile konfor sağlamaktadır. Işıklı pergola tente avantajları şunlardır;

  • Değişik renklerde ve modellerde aydınlatma olanağının yanı sıra çok daha şık bir görünüm sunmaktadır.
  • Otomasyon sistemi bulunan bir kumanda sayesinde çok daha kullanılabilir.
  • Rahat açılır kapanır özellikleri ile temizlik ve düzenli periyodik bakımları daha kolay yapılmaktadır.
  • Kullanım alanında ısı izolasyonu sağlamayı sağlamaktadır.
  • Çok daha dayanıklı alüminyum malzeme kullanımı ile uzun süre kullanımda daha sağlam olmaktadır.

Genel olarak daha çok avantajlara sahip olan pergola tente sistemleri çeşitlerinin içinde yer alan LED ışık sistemler ile ferah ve aydınlık yapısı olan kumanda sayesinde kullanım kolaylığı ve özelliği bulunmaktadır. Yağmur, kar, rüzgâr ya da güneş ışıkları gibi her türlü olumsuz hava koşullarına karşı pergola sistemleri açık alanların kullanımlarına olanak sağlamaktadır. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Kullanım alanlarına göre boyutları, ölçüleri ve özellikleri farklı olan pergola tente modelleri için her zaman firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pergola Tente Kullanım Alanları

Günümüzde yaşam alanlarının ve ticari işletmelerin vazgeçilmez ürünleri haline gelen pergola tente kullanım alanların her geçen gün daha da fazla olmaktadır. Pergola sistemleri kafeler, restoran, teras dış mekânların yaz ve kış aylarında daha rahat kullanımını sağlamaktadır. Bu tarz sistemler kaplamalı özek kumaşları sayesinde yaz aylarında gölge ve kış aylarında ise kullanım alanlarının olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlamaktadır.

Uzaktan kumanda sistemi ile motorlu aksamı ile tente üzerinde yer alan kumaş birkaç saniye içinde sarılacak ve açık havanın keyfini çıkarmak mümkün olacaktır. Tüm yaşam alanlarında büyük bir kolaylıkla kullanılması mümkün olan pergola sistemleri ticari amaçlı olan tüm işletmelerin açık alanlarında müşterilerin daha rahat ve keyfini çıkarması için kullanımı sağlanmaktadır.

Farklı modelleri ve tasarımları ile pergola tente modelleri çok daha fazla olmaktadır. Pek çok kişi tarafından talep edilen bu tarz ürünler için firmamız alanında yer alan tek ve lider firmadır. Her türlü yaşam alanlarında önemli bir yere sahip olan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Güvenilir Pergola Tente Montajı

Yaşam alanlarında büyük kolaylıklar ve avantajlar sunan pergola sistemlerinin farklı özelliklerde çeşitleri bulunmaktadır. Hem malzeme çeşitleri hem de kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde pergola tente modelleri firmamızdan bulabilirsiniz. İzmir pergola tente firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve güven duyması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır. Bulunduğunuz yaşam alanı için pergola tente siparişleriniz üzerine profesyonel ekibimiz adresinize gelir ve alan ölçüleri için keşif yapmaktadır.

Yapılan keşif sayesinde kullanım alanı için en uygun ve modern tasarım tente seçimi yapılır. Son derece yüksek kalitede malzemeler ve son teknolojik ekipmanlar ile üretimleri yapılan pergola tente montajı özenle ekibimiz tarafından montaj işlemleri yapılmaktadır. İzmir pergola tente fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar tente çeşitleri, modelleri ya da kullanım alanları gibi durumlara göre daha farklı olmaktadır.